امروز سرگرمی های خلاقانه مخصوص بزرگسالان را به شـما معرفی میکنیم. انجام این کارهای سرگرم کننده می تواند بـه آرامش ذهن شـما کمک زیادی کند و همچنین انرژی ذهنی شـما را تقویت کند، عصر امروز پر اسـت از استرس و فشارهای روانی. این فشارها بخشی جدا نشدنی از زندگی در دنیای مدرن هستند و یکی از بهترین راه حل ها برای رهایی از انها انجام یک سری از سرگرمی هاي ذهنی اسـت.

بخش اول سرگرمی هایی برای دوری از استرس
اینترنت و رسانه‌هاي اجتماعی فرصت‌هاي شگفت انگیزی برای رشد و پیشرفت هرروز مـا فراهم می‌آورند، اما نمی توانیم اجازه دهیم دنیای مجازی انچه کـه واقعا هستیم رابه حاشیه ببرد. می دانم کـه همه ی این ها دارد اتفاق می‌افتد، چون خود مـن هم آن رابه شدت احساس میکنم. مـن فکر میکنم وقت آن رسیده اسـت کـه همه ی مـا از خواب بیدار شویم و بـه آنچه واقعا هستیم بازگردیم.

نوشتن یکی از سرگرمی های خلاقانه

سرگرمی

بـه تجربه مـن این نوشتن یک سرگرمی خلاقانه و جالب اسـت کـه غالبا تعداد زیادی از مردم، رویای انجام آنرا دارند؛ اما بـه هر دلیلی هرگز سراغ آن نمیروند.

دوستانی کـه فقط بـه زبان میگویند نوشتن را دوست دارند، باعث تعجب مـن می شوند، زیرا مسلما نوشتن یکی از ساده ترین چیز‌هایي اسـت کـه هر شخصی می تواند آنرا انجام دهد. شاید فرآیند نوشتن برای بعضی‌ها آن قدر خصوصی اسـت کـه آن‌ها را از انجام آن ناامید می کند.

هرکسی ممکن اسـت رویای نوشتن یک شعر زیبا یا یک رمان حماسی را داشته باشد، اما بخاطر ترس از عدم موفقیت، آنرا انجام نمیدهند.

بعنوان یک نویسنده، مـن می توانم بشما قول بدهم کـه این یکی از سرگرمی‌های پرطرفدار و چالش برانگیز اسـت کـه می توانید ازآن استفاده کنید. توانایی تبدیل تجارب بـه کلمات، احساس فوق العاده‌اي بشما میدهد. این بشما کمک میکند تا جهان اطراف خودرا بهتر درک کنید و بشناسید.

نوشتن از این لحاظ بسیار خوب اسـت، چون تمام انچه نیاز دارید، یک خودکار و مقداری کاغذ اسـت.

اجازه ندهید کسی بشما بگوید کـه قبل از شروع باید قواعد دستور زبان را بدانید یا باید تمام آثار کلاسیک را خوانده باشید.

همواره یادتان باشد کـه صادقانه ترین، نوشته بهترین نوشته اسـت. چـه بـه خاطره علاقه‌مند باشید یا یک مجله برای شخص خودتان یا شعر و داستان، تا زمانی کـه بـه انچه انجام میدهید ایمان داشته باشید، نمی توانید بـه اشتباه بروید.

مراقبت از گل یک نوع سرگرمی است

سرگرمی

مراقبت از گل یک سرگرمی خلاقانه و عالی برای داشتن فعالیت اسـت.

نه تنها اینکار بشما امکان میدهد تا استعداد‌هاي خلاقانه خودرا برای ایجاد زیبایی بکار ببرید، بلکه بشما اجازه میدهد هم زمان با طبیعت تعامل داشته باشید.

بـه هرحال اکثر مردم گل‌ها و گیاهان را دوست دارند، اما طبق معمول این یکی ازآن چیز‌هایي اسـت کـه مـا اغلب در اواخر عمرمان انجام می دهیم.

نگه داری از گل ممکن اسـت یکی ازآن سرگرمی ‌هاي جدیدی باشد کـه میتواند جیب‌تان را خالی کند، اما الزاماً گران نیست.

با گذشت زمان، شـما بیشتر در مورد چگونگی استفاده بهتر از گل‌هاي مورد علاقه خود، یاد می گیرید و آن‌ها رابه روش‌هایی کـه قبلا هرگز فکرش را هم نکرده اید، استفاده میکنید. نه تنها نگه‌داری گل بطور خودکار خانه شـما را پر نور خواهد کرد، بلکه برایتان انرژی بخش خواهد بود.

خوشنویسی یک سرگرمی دوست داشتنی

سرگرمی

اگر مثل مـن دست خط وحشتناکی دارید، خوشنویسی، بعنوان یک سرگرمی خلاقانه می تواند برایتان فراتر از گذران وقت باشد.

این ممکن اسـت یک سرگرمی جدید و پیچیده باشد کـه دستان شـما رابه کار میگیرد. یادتان باشد کـه خوشنویسی با نویسندگی خیلی هم تفاوت ندارد. تفاوت اصلی این اسـت کـه شـما نیاز بـه خرید یک قلم، یک دوات و مقداری کاغذ باکیفیت بالاتر دارید.

بـه طبیعت بروید تا سرگرم شوید

سرگرمی

خوب این مورد احتمالا برای ساکنین شهر‌ها مناسب‌تر خواهد بود؛ اما شگفت آور اسـت کـه چـه تعداد زیادی از مـا روی ماندن در فضایی بسیار محدود اصرار داریم. خانه، کار، خوردن، نوشیدن، خانه و بازهم تکرار این روند! این احتمالا یک بازنمایی دقیق از اکثریت مردم اسـت، حتی کسانی کـه در واقع نزدیک بـه طبیعت زندگی میکنند.

رفتن بـه دامان طبیعت می تواند یک سرگرمی خلاقانه، جدید و سالم برای شـما باشد و مـن تضمین میکنم کـه بدون توجه بـه جاییکه شـما در آن زندگی میکنید، چقدر از دیدن مکان‌هاي فوق العاده‌اي کـه حداکثر یک ساعت تا خانه شـما فاصله دارند، تعجب خواهید کرد.

بهره گیری از طبیعت اطرافتان فقط یک ورزش سالم فیزیکی نیست. قطع کامل ارتباط برای مدتی بـه طوریکه احساس کنید، تمام شهر و مسائل مربوط بـه آنرا فراموش کرده اید، تا حد زیادی احساسات‌تان را تقویت خواهد کرد و شـما را برای استقبال از هفته پیش رو، بسیار پر انگیزه و پر نشاط‌تر خواهد کرد.

از شما بابت دانلود فایل مراحل انجام یک اختراع تشکر میکنم.
در این مقاله به عواملی که در موفقیت در کسب و کار مفید است می پردازیم. عوامل مهم در موفقیت در کسب و کار: هر کارآفرینی می خواهد صاحب یک تجارت موفق و سودآور باشد ، اما همیشه چگونگی رسیدن به آن رو نمی داند. اگر می خواهید تجارت سودآوری از گذشته داشته باشد ، در اینجا چند پیشنهاد برای چگونگی تحقق آن ارائه شده است. به یاد داشته باشید : ساختن یک تجارت موفق یک ماراتن است.
{social-panel}
 
10 ایده ناب و عملی راه اندازی کسب و کار اینترنتی (بدون مشابه ) ایده ها و طرح های بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد که میشه از آن ها استفاده کرد مثل راه اندازی سیستم وبلاگ دهی، راه اندازی سایت آگهی، راه اندازی فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا و … . ولی آیا این ایده ها واقعا عملی است؟ آیا واقعا پتانسیل این رو داره که در آینده به کسب و کار سود آور ما تبدیل بشه؟ واقعیت این است که اکثر کسب و کار هایی که الان موجود است و تبدیل به موتورهای پول سازی بزرگ شده اند اکثر آن ها سایت های مشابه خارجی بود ...
شما را به مطالعه مقاله زیر دعوت میکنم:
دیدن محصول زیر رو به شما توصیه میکنم:
موفقیت در کسب و کار را با این 9 اصل بالا ببرید
دانلود رایگان کتاب pdf مراحل انجام یک اختراع
پرده از مراحل موفقیت آمیز یک اختراع و نوآوری از ایده تا تجاری سازی و ثروتمند شدن بردارید
1)راهنمایی گام به گام از ایده تا تجاری سازی 2)خلاصه مراحل
اگر این فایل رو دانلود نکنید دیگر به مراحل اصولی یک اختراع پی نخواهید برد.
:مزایای این کتاب
3)تجربه شده
دانلود رایگان کتاب pdf مراحل انجام یک اختراع
پرده از مراحل موفقیت آمیز یک اختراع و نوآوری از ایده تا تجاری سازی و ثروتمند شدن بردارید
راهنمایی گام به گام از ایده تا تجاری سازی*
اگر این فایل رو دانلود نکنید دیگر به مراحل اصولی یک اختراع پی نخواهید برد.
:مزایای این کتاب
تجربه شده*
خلاصه مراحل*